Vragen?

+32 11 79 93 70

Provincie Limburg

4 Bedrijf en Organisatie

4de jaar (Dubbele finaliteit)

Voor wie?

Je hebt een verslag type 3 of type 9.

Je hebt in het 2de jaar 2A, basisopties gevolgd en toont interesse voor de wereld van boekhouden, ondernemen.

Wat houdt de richting in?

Je kiest voor deze richting omdat je interesse hebt in een toepassingsgerichte economische richting. Naast een introductie in de algemene economie, ligt het accent vooral op de bedrijfswetenschappen. Daarnaast komt ook het functioneel gebruik van kantoorsoftware aan bod. Een praktijk- en contextgebonden aanpak laat je kennis maken met een aantal beroepssectoren, zoals boekhouden, HR, verkoop en logistiek. Daarnaast kiezen we in onze school voor een extra focus op toegepaste informatica als voorbereiding op de richting Applicatie- en Databeheer in de derde graad.

Wat hierna?

Binnen onze school is 'Informatie en Communicatiewetenschappen' een logische vervolgopleiding.

 

Vak

Aantal lesuren

Basisvakken

Nederlands

3

Frans

2

Engels

2

Wiskunde

3

Richtingsvakken

Bedrijf en Organisatie

7

Economie

3

Soemma

1

Geschiedenis

1

Aardrijkskunde

1

Lichamelijke opvoeding

2

Levensbeschouwelijke vakken

2

Natuurwetenschappen + STEM

2

Toegepaste informatica

1